Mng Kargo Hendek Şubesi

Adres

Mahmutbey Mahallesi 201. Sokak Hendek Sakarya

Telefon

0 264 615 0006

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hendek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hendek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hendek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Hendek Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Hendek şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hendek Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Hendek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Hendek Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Hendek Şubeleri

Hendek ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hendek ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Hendek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.