Mng Kargo Hendek Şubesi

Adres

Mahmutbey Mahallesi 201. Sokak Hendek Sakarya

Telefon

0 264 615 0006

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hendek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hendek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hendek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Hendek Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Hendek şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hendek Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Hendek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Hendek Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Hendek Şubeleri

Hendek ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hendek ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Hendek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.