Mng Kargo Hitit Şubesi

Adres

Mimar Sinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No: 35/A Merkez Çorum

Telefon

0 364 213 4208

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hitit Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hitit Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hitit Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Hitit şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Hitit Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hitit Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Hitit Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Hitit Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibi yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Hitit Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.