Mng Kargo Hitit Şubesi

Adres

Mimar Sinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No: 35/A Merkez Çorum

Telefon

0 364 213 4208

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hitit Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hitit Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hitit Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Hitit şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Hitit Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hitit Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Hitit Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Hitit Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Hitit Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.