Mng Kargo Hopa Şubesi

Adres

Orta Hopa Mahallesi Turgay Ciner Caddesi No: 65/A Hopa Artvin

Telefon

0 466 351 7722

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hopa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hopa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hopa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Hopa şubesinin konumuna yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile varabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hopa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Hopa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Hopa Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Hopa Şubeleri

Hopa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hopa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu yaptıktan sonra hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Hopa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.