Mng Kargo Iğdır Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Bozhane Sok. No: 2/D Merkez Iğdır

Telefon

0 476 226 4956

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Iğdır Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Iğdır Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Iğdır Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Iğdır şubesinin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Mng Kargo Iğdır şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Iğdır Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler genel olarak altta yer verilen parametrelere bağlıdır:

  • Trafik yoğunluğu
  • Yol çalışmaları
  • Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Iğdır Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı yol trafik bilgileri ile birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Iğdır Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Iğdır Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip yürütebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Iğdır Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.