Mng Kargo İslahiye Şubesi

Adres

Hacı Ali Öztürk Mahallesi Hatay Caddesi No: 2 İslahiye Gaziantep

Telefon

0 342 862 5400

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İslahiye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İslahiye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İslahiye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo İslahiye şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vasıtalarla ulaşabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo İslahiye şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Mng Kargo İslahiye Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi alternatifler çoğunlukla alttaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Yola çıkış noktası
  2. Sıkışık güzergah
  3. İdari uygulamalar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İslahiye Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz trafik durumu ile birlikte ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo İslahiye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İslahiye Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo İslahiye Şubeleri

İslahiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İslahiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo İslahiye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.