Mng Kargo İstiklal Şubesi

Adres

İstiklal Mahallesi Musa Şahin Bulvarı No: 242/A Merkez Osmaniye

Telefon

0 328 813 8871

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İstiklal Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İstiklal Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İstiklal Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

İstiklal şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz alternatif vesaitle varabilirsiniz.

İstiklal Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İstiklal Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz trafik durumu ile birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo İstiklal Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için İstiklal Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Akabinde sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo İstiklal Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.