Mng Kargo Kapaklı Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Eyüpoğlu Caddesi No: 22/A Kapaklı Tekirdağ

Telefon

0 282 726 9239

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kapaklı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kapaklı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kapaklı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Kapaklı şubesine uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Kapaklı Şubesi'ne güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz. Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri genel olarak ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Güzergahın yoğunluğu, mesafesi ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kapaklı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kapaklı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kapaklı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kapaklı Şubeleri

Kapaklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kapaklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı unuttuysanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kapaklı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.