Mng Kargo Karabük Şubesi

Adres

Bayır Mahallesi Kartaltepe Caddesi Atakan Sokak No: 6 Merkez Karabük

Telefon

0 370 415 7280

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karabük Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karabük Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karabük Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Karabük şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa farklı ulaşım imkanlarıyla gidebilirsiniz. Mng Kargo Karabük şubesinin adresine yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullandık. Mng Kargo Karabük Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri çoğunlukla alttaki durumlara bağlıdır:

  • Seçtiğiniz başlangıç noktası
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Yol boyunca trafik yoğunluğu
  • Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karabük Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu güzergahlar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Karabük Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Karabük Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bir sonraki adım olarak alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Karabük Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.