Mng Kargo Karaman Şubesi

Adres

Ahi Osman Mahallesi Yeni Minare Caddesi 37. Sokak No: 14 Merkez Karaman

Telefon

0 338 214 6956

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karaman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karaman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karaman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Karaman şubesinin konumuna yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Karaman Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karaman Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi trafik de hesaba katılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Karaman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Karaman Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Karaman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.