Mng Kargo Karamürsel Şubesi

Adres

Hacımehmet Mahallesi 2133. Sokak No: 46/A Karamürsel Kocaeli

Telefon

0 262 454 2603

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karamürsel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karamürsel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karamürsel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Karamürsel şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullanıyoruz.

Karamürsel Şubesi ve tüm şubelere verilen yol tarifleri genel olarak altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karamürsel Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Karamürsel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Karamürsel Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karamürsel Şubeleri

Karamürsel ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karamürsel ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra alttaki büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Karamürsel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.