Mng Kargo Karamürsel Şubesi

Adres

Hacımehmet Mahallesi 2133. Sokak No: 46/A Karamürsel Kocaeli

Telefon

0 262 454 2603

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karamürsel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karamürsel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karamürsel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Karamürsel şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullanıyoruz.

Karamürsel Şubesi ve tüm şubelere verilen yol tarifleri genel olarak altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karamürsel Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Karamürsel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Karamürsel Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karamürsel Şubeleri

Karamürsel ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karamürsel ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Karamürsel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.