Mng Kargo Kars Şubesi

Adres

Orta Kapı Mahallesi Ordu Caddesi No: 179 Merkez Kars

Telefon

0 474 212 8371

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kars Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kars Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kars Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Kars şubesinin adresine yürüyebilecek halde değilseniz arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Kars şubesine yol tarifini sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kars Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kars Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kars Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kars Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.