Mng Kargo Keşan Şubesi

Adres

İspat Cami Mahallesi Kurtuluş Caddesi No: 15/B Keşan Edirne

Telefon

0 284 712 3292

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Keşan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Keşan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Keşan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Keşan şubesine uzaktaysanız toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Keşan şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz. Mng Kargo Keşan Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri çoğunlukla şu hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Trafik yoğunluğu
  • Yol çalışmaları
  • Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Keşan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Keşan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Keşan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Keşan Şubeleri

Keşan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Keşan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun ardından alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Keşan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.