Mng Kargo Kirazlık Şubesi

Adres

Şabanoğlu Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 231/A Tekkeköy Samsun

Telefon

0 362 266 5923

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kirazlık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kirazlık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kirazlık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Kirazlık şubesinin bulunduğu adrese yakında değilseniz toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Kirazlık şubesine yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Güzergah önerileri genel olarak farklı etki ağırlığı olan konulara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Başlangıç noktası, trafik yoğunluğu, kapalı yollar ve sokaklar, acil durumlar, mesafe.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kirazlık Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik de hesaba katılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kirazlık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kirazlık Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Tekkeköy Şubeleri

Tekkeköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tekkeköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunun ardından hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kirazlık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.