Mng Kargo Kırıkkale Şubesi

Adres

Gürler Mahallesi Millet Caddesi No: 151/D Merkez Kırıkkale

Telefon

0 318 225 3536

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kırıkkale Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kırıkkale Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kırıkkale Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Kırıkkale şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Kırıkkale Şubesi'ne yol tarifialmak için Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kırıkkale Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Kırıkkale Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kırıkkale Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kırıkkale Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.