Mng Kargo Kırıkkale Şubesi

Adres

Gürler Mahallesi Millet Caddesi No: 151/D Merkez Kırıkkale

Telefon

0 318 225 3536

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kırıkkale Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kırıkkale Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kırıkkale Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Kırıkkale şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Kırıkkale Şubesi'ne yol tarifialmak için Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kırıkkale Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Kırıkkale Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kırıkkale Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak da sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kırıkkale Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.