Mng Kargo Kırklareli Şubesi

Adres

Karakaş Mahallesi Hasanpaşa Caddesi Dizman Apartmanı No: 9 Merkez Kırklareli

Telefon

0 288 212 6266

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kırklareli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kırklareli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kırklareli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Kırklareli şubesinin adresine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye rota sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Kırklareli Şubesi'ne ve diğer kargo şubelerine önerilen yol tarifleri çoğunlukla şu hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış konumunuz, trafik yoğunluğu, acil durumlar ve afetler, mesafeler ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kırklareli Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kırklareli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kırklareli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Kırklareli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.