Mng Kargo Kızıltepe Şubesi

Adres

Tepebaşı Mahallesi Mardin Cadde 648. Sokak Fesih Aşar Apartmanı No: 2 Kızıltepe Mardin

Telefon

0 482 313 2555

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kızıltepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kızıltepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kızıltepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Kızıltepe şubesine yakında değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile gidebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Kızıltepe şubesine Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri tamamen alttaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kızıltepe Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Kızıltepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kızıltepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kızıltepe Şubeleri

Kızıltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kızıltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için hemen sağındaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kızıltepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.