Mng Kargo Kızıltepe Şubesi

Adres

Tepebaşı Mahallesi Mardin Cadde 648. Sokak Fesih Aşar Apartmanı No: 2 Kızıltepe Mardin

Telefon

0 482 313 2555

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kızıltepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kızıltepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kızıltepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Kızıltepe şubesine yakında değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile gidebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Kızıltepe şubesine Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri tamamen alttaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kızıltepe Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Kızıltepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kızıltepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kızıltepe Şubeleri

Kızıltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kızıltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonuca ulaşmak için hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kızıltepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.