Mng Kargo Körfez Şubesi

Adres

Barboros Mahallesi Orgeneral Eşref Bitlis Caddesi No: 147/A Körfez Kocaeli

Telefon

0 262 526 6123

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Körfez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Körfez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Körfez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Körfez şubesine yaya gidilemiyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Mng Kargo Körfez Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve tren gibi ulaşım alternatifleri tamamen alttaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Körfez Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik açısından en uygunu seçilerek sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Körfez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Körfez Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Körfez Şubeleri

Körfez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Körfez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Körfez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.