Mng Kargo Korkuteli Şubesi

Adres

Kiremitli Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarı Toykara İnşaat No: 6 Korkuteli Antalya

Telefon

0 242 643 1012

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Korkuteli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Korkuteli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Korkuteli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Korkuteli şubesinin konumuna yakında değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Korkuteli şubesine rota çizdirmek için Haritalar yazılımını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Korkuteli Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tarifler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Korkuteli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Korkuteli Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Korkuteli Şubeleri

Korkuteli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Korkuteli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Korkuteli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.