Mng Kargo Köseköy Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi Hüsnü Efe Caddesi No: 21 Kartepe Kocaeli

Telefon

0 262 373 6315

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Köseköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Köseköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Köseköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Köseköy Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz alternatif vesaitle ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Köseköy şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Köseköy Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Köseköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Köseköy Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kartepe Şubeleri

Kartepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Köseköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.