Mng Kargo Köseköy Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi Hüsnü Efe Caddesi No: 21 Kartepe Kocaeli

Telefon

0 262 373 6315

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Köseköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Köseköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Köseköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Köseköy Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz alternatif vesaitle ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Köseköy şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Köseköy Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Köseköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Köseköy Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kartepe Şubeleri

Kartepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kartepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Köseköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.