Mng Kargo Kozan Şubesi

Adres

Tufanpaşa Mahallesi Saimbeyli Caddesi No: 180 Kozan Adana

Telefon

0 322 515 1520

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kozan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kozan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kozan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Kozan şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz.

Kozan şubeye yol tarifialmak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kozan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Kozan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kozan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kozan Şubeleri

Kozan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kozan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Sonucu görmek için hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kozan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.