Mng Kargo Kozan Şubesi

Adres

Tufanpaşa Mahallesi Saimbeyli Caddesi No: 180 Kozan Adana

Telefon

0 322 515 1520

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kozan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kozan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kozan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Kozan şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz.

Kozan şubeye yol tarifialmak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kozan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Kozan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kozan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kozan Şubeleri

Kozan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kozan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Kozan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.