Mng Kargo Kula Şubesi

Adres

Alan Çeşme Civarı Cami Cedit Mahallesi Yunus Emre Caddesi Sönmez İş Hanı No: 101 Kula Manisa

Telefon

0 236 816 3808

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kula Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kula Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kula Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Kula şubesine yürüme mesafesinde değilseniz arabayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Kula ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kula Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Kula Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kula Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kula Şubeleri

Kula ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kula ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kula Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.