Mng Kargo Kumluca Şubesi

Adres

Meydan Mahallesi Ahmet Aliağa Bulvarı Ertürk Apartmanı No: 27/2 Kumluca Antalya

Telefon

0 242 887 1890

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kumluca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kumluca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kumluca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Kumluca şubesinin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kumluca Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Kumluca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kumluca Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kumluca Şubeleri

Kumluca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kumluca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra sağ taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Kumluca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.