Mng Kargo Kumluca Şubesi

Adres

Meydan Mahallesi Ahmet Aliağa Bulvarı Ertürk Apartmanı No: 27/2 Kumluca Antalya

Telefon

0 242 887 1890

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kumluca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kumluca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kumluca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Kumluca şubesinin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kumluca Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Kumluca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kumluca Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kumluca Şubeleri

Kumluca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kumluca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kumluca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.