Mng Kargo Lületaşı Şubesi

Adres

Batıkent Mahallesi Dizili Sokak No: 19/A Tepebaşı Eskişehir

Telefon

0 222 330 2076

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Lületaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Lületaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Lületaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Lületaşı şubesine yürüyebilecek halde değilseniz alternatif vasıtalarla varabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Haritalar yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Lületaşı Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Lületaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Lületaşı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Tepebaşı Şubeleri

Tepebaşı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tepebaşı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Lületaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.