Mng Kargo Lületaşı Şubesi

Adres

Batıkent Mahallesi Dizili Sokak No: 19/A Tepebaşı Eskişehir

Telefon

0 222 330 2076

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Lületaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Lületaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Lületaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Lületaşı şubesine yürüyebilecek halde değilseniz alternatif vasıtalarla varabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Haritalar yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Lületaşı Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Lületaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Lületaşı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Tepebaşı Şubeleri

Tepebaşı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tepebaşı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Lületaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.