Mng Kargo Malkara Şubesi

Adres

Hacıevhat Mahallesi Belediye Arkası No: 5B Malkara Tekirdağ

Telefon

0 282 427 7194

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Malkara Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Malkara Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Malkara Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Malkara şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Malkara Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Malkara Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Malkara Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Malkara Şubeleri

Malkara ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Malkara ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için sağında bulunan büyütece dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Malkara Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.