Mng Kargo Menderes Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi 416 Sok. No: 1/A Menderes İzmir

Telefon

0 232 782 2153

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Menderes Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Menderes Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Menderes Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Menderes şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Menderes şubesine yol tarifialmak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini kullandık. Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri aslında aşağıdaki listedeki değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Menderes Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Menderes Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Menderes Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Menderes Şubeleri

Menderes ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Menderes ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki büyütece dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Menderes Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.