Mng Kargo Menderes Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi 416 Sok. No: 1/A Menderes İzmir

Telefon

0 232 782 2153

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Menderes Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Menderes Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Menderes Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Menderes şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Menderes şubesine yol tarifialmak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini kullandık. Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri aslında aşağıdaki listedeki değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Menderes Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Menderes Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Menderes Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Menderes Şubeleri

Menderes ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Menderes ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde alt kısımda büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Menderes Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.