Mng Kargo Menemen Şubesi

Adres

Esatpaşa Mahallesi 1. Abdi İpekçi Geçidi Abdi İpekçi Caddesi No: 5/A Menemen İzmir

Telefon

0 232 831 4096

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Menemen Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Menemen Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Menemen Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Menemen şubesine uzak bir konumdaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Menemen ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Menemen Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Menemen Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Menemen Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Menemen Şubeleri

Menemen ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Menemen ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Menemen Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.