Mng Kargo Merzifon Şubesi

Adres

Sofular Mahallesi Abdurrahman Kargı Bulvarı No: 1/C Merzifon Amasya

Telefon

0 358 513 7653

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Merzifon Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Merzifon Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Merzifon Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Merzifon şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Merzifon Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Merzifon Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Merzifon Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Merzifon Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merzifon Şubeleri

Merzifon ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merzifon ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Genellikle internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunun ardından sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Merzifon Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.