Mng Kargo Merzifon Şubesi

Adres

Sofular Mahallesi Abdurrahman Kargı Bulvarı No: 1/C Merzifon Amasya

Telefon

0 358 513 7653

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Merzifon Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Merzifon Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Merzifon Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Merzifon şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Merzifon Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Merzifon Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Merzifon Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Merzifon Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merzifon Şubeleri

Merzifon ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merzifon ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra altında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Merzifon Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.