Mng Kargo Mezitli Şubesi

Adres

Yeni Mahalle G.M.K Bulvarı Özgüney Sitesi A Blok No: 679/C Mezitli Mersin

Telefon

0 324 357 5417

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mezitli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mezitli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mezitli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mezitli şubesine uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak gidebilirsiniz. Mng Kargo Mezitli şubesine rota sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mezitli Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tarifler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Mezitli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Mezitli Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Mezitli Şubeleri

Mezitli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mezitli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra sağ taraftaki büyütece dokunun. Size verilen takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Mezitli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.