Mng Kargo Mezitli Şubesi

Adres

Yeni Mahalle G.M.K Bulvarı Özgüney Sitesi A Blok No: 679/C Mezitli Mersin

Telefon

0 324 357 5417

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mezitli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mezitli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mezitli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mezitli şubesine uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak gidebilirsiniz. Mng Kargo Mezitli şubesine rota sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mezitli Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tarifler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Mezitli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Mezitli Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Mezitli Şubeleri

Mezitli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mezitli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Mezitli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.