Mng Kargo Milas Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Halil Bey Blv. No: 77 İç Kapı No: 1 Milas Muğla

Telefon

0 252 513 3286

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Milas Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Milas Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Milas Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Milas Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Milas şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Milas Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Milas Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Milas Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Milas Şubeleri

Milas ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Milas ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Daha sonra hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Milas Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.