Mng Kargo Mudanya Şubesi

Adres

Mütareke Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi No: 34 Mudanya Bursa

Telefon

0 224 543 0664

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mudanya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mudanya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mudanya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mudanya şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Mng Kargo Mudanya şubesinin adresine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mudanya Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Mudanya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mudanya Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Mudanya Şubeleri

Mudanya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mudanya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Mudanya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.