Mng Kargo Muğla Şubesi

Adres

Muslihittin Mahallesi Abdi İpekci Caddesi No: 7/B Merkez Muğla

Telefon

0 252 213 0476

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Muğla Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Muğla Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Muğla Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Muğla şubesine yürüyebilecek halde değilseniz farklı taşıtlarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisini kullanıyoruz. Mng Kargo Muğla Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri tamamen alttaki durumlara bağlıdır:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Muğla Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Muğla Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Muğla Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Muğla Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.