Mng Kargo Namık Kemal Şubesi

Adres

Eski Cami Mahallesi Muratlı Caddesi No: 60/B Süleymanpaşa Tekirdağ

Telefon

0 282 261 9853

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Namık Kemal Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Namık Kemal Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Namık Kemal Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Namık Kemal Şubesi'nin bulunduğu adrese yakında değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Namık Kemal şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Namık Kemal Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Namık Kemal Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Namık Kemal Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Süleymanpaşa Şubeleri

Süleymanpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Süleymanpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Namık Kemal Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.