Mng Kargo Narlıdere Şubesi

Adres

Çatalkaya Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No: 375/A Narlıdere İzmir

Telefon

0 232 239 0699

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Narlıdere Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Narlıdere Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Narlıdere Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Narlıdere şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Mng Kargo Narlıdere şubesine yol tarifi almak üzere Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Narlıdere Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifleri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri yolların trafik durumu da gözetilerek harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Narlıdere Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Narlıdere Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Narlıdere Şubeleri

Narlıdere ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Narlıdere ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Narlıdere Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.