Mng Kargo Nazilli Şubesi

Adres

Karaçay Mahallesi 184. Sokak No: 18/A Nazilli Aydın

Telefon

0 256 312 0160

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nazilli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nazilli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nazilli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Nazilli Şubesi'nin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Nazilli şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak üzere Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nazilli Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Nazilli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Nazilli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Nazilli Şubeleri

Nazilli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nazilli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak da sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Nazilli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.