Mng Kargo Nazilli Şubesi

Adres

Karaçay Mahallesi 184. Sokak No: 18/A Nazilli Aydın

Telefon

0 256 312 0160

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nazilli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nazilli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nazilli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Nazilli Şubesi'nin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Nazilli şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak üzere Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nazilli Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Nazilli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Nazilli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Nazilli Şubeleri

Nazilli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nazilli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Nazilli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.