Mng Kargo Nizip Şubesi

Adres

Tahtani Mahallesi Asker Mehmet Sokak No: 5/A Nizip Gaziantep

Telefon

0 342 518 4339

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nizip Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nizip Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nizip Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Nizip şubesinin bulunduğu yere yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Nizip şubesine yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nizip Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte trafik ve yolların kapalı olma durumları da hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Nizip Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Nizip Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Nizip Şubeleri

Nizip ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nizip ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Nizip Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.