Mng Kargo Nizip Şubesi

Adres

Tahtani Mahallesi Asker Mehmet Sokak No: 5/A Nizip Gaziantep

Telefon

0 342 518 4339

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nizip Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nizip Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nizip Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Nizip şubesinin bulunduğu yere yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Nizip şubesine yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nizip Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte trafik ve yolların kapalı olma durumları da hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Nizip Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Nizip Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Nizip Şubeleri

Nizip ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nizip ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Nizip Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.