Mng Kargo Nusaybin Şubesi

Adres

Selahattin Eyyubi Mahallesi Posta Sokak No: 16 Nusaybin Mardin

Telefon

0 482 415 1503

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nusaybin Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nusaybin Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nusaybin Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Nusaybin şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak varabilirsiniz.
Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Nusaybin şubesine yol tarifialmak için Google tarafından sunulan Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nusaybin Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifleri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Nusaybin Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Nusaybin Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Nusaybin Şubeleri

Nusaybin ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nusaybin ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak da sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Nusaybin Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.