Mng Kargo Ödemiş Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Şehit Salim İzleyen Caddesi No: 48 Ödemiş İzmir

Telefon

0 232 545 9841

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ödemiş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ödemiş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ödemiş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Ödemiş şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Ödemiş şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ödemiş Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifleri Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Ödemiş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ödemiş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Ödemiş Şubeleri

Ödemiş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ödemiş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Ödemiş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.