Mng Kargo Ödemiş Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Şehit Salim İzleyen Caddesi No: 48 Ödemiş İzmir

Telefon

0 232 545 9841

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ödemiş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ödemiş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ödemiş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Ödemiş şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Ödemiş şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ödemiş Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifleri Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Ödemiş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ödemiş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Ödemiş Şubeleri

Ödemiş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ödemiş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Ödemiş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.