Mng Kargo Olimpiyat Şubesi

Adres

Solakzade Mahallesi 13. Çarşı Sokak TM 24 No: 69 Palandöken Erzurum

Telefon

0 442 316 5152

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Olimpiyat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Olimpiyat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Olimpiyat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Olimpiyat Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Olimpiyat Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık. Olimpiyat Şubesi'ne önerilen yol tarifleri aslında altta yer alan hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Olimpiyat Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Olimpiyat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Olimpiyat Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Palandöken Şubeleri

Palandöken ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Palandöken ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Olimpiyat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.