Mng Kargo Oltu Şubesi

Adres

Kazım Karabekir Mahallesi Taburyolu Sokak Beyaz Saray Apartmanı No: 4 Oltu Erzurum

Telefon

0 442 816 1615

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Oltu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Oltu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Oltu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Oltu şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Sadece Mng Kargo'nun değil tüm kargo firmalarının şubeleri için önerilen yol tarifleri genellikle her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Oltu Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar, yöntemler, öneriler ve trafik durum bilgisi sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Oltu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Oltu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Oltu Şubeleri

Oltu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Oltu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Oltu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.