Mng Kargo Oltu Şubesi

Adres

Kazım Karabekir Mahallesi Taburyolu Sokak Beyaz Saray Apartmanı No: 4 Oltu Erzurum

Telefon

0 442 816 1615

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Oltu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Oltu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Oltu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Oltu şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Sadece Mng Kargo'nun değil tüm kargo firmalarının şubeleri için önerilen yol tarifleri genellikle her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Oltu Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar, yöntemler, öneriler ve trafik durum bilgisi sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Oltu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Oltu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Oltu Şubeleri

Oltu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Oltu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son adım olarak alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Oltu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.