Mng Kargo Orhangazi Şubesi

Adres

Camikebir Mahallesi Garaj Sokak No: 6 Orhangazi Bursa

Telefon

0 224 573 3552

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Orhangazi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Orhangazi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Orhangazi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Orhangazi Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidebilecek halde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifi için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Orhangazi Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Orhangazi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Orhangazi Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Orhangazi Şubeleri

Orhangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Orhangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Orhangazi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.