Mng Kargo Ortaca Şubesi

Adres

Beşköprüler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 57. Sokak No: 3/A Ortaca Muğla

Telefon

0 252 282 5937

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ortaca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ortaca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ortaca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Ortaca şubesinin adresine uzak bir konumdaysanız alternatif vasıtalarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye rota ve yol tarifi için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ortaca Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte trafik ve yolların kapalı olma durumları da hesaba katılarak haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ortaca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ortaca Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ortaca Şubeleri

Ortaca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ortaca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Ortaca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.