Mng Kargo Pamukova Şubesi

Adres

Elperek Mahallesi Türk Ocağı Caddesi Hamam Sokak No: 4 Pamukova Sakarya

Telefon

0 264 551 3021

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pamukova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pamukova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pamukova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Pamukova Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Pamukova şubesine rota sormak için Google Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pamukova Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar, yöntemler, öneriler ve trafik durum bilgisi ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Pamukova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Pamukova Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Pamukova Şubeleri

Pamukova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pamukova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Pamukova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.