Mng Kargo Pamukova Şubesi

Adres

Elperek Mahallesi Türk Ocağı Caddesi Hamam Sokak No: 4 Pamukova Sakarya

Telefon

0 264 551 3021

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pamukova Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pamukova Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pamukova Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Pamukova Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Pamukova şubesine rota sormak için Google Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pamukova Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar, yöntemler, öneriler ve trafik durum bilgisi ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Pamukova Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Pamukova Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Pamukova Şubeleri

Pamukova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pamukova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Pamukova Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.