Mng Kargo Patnos Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Menderes Caddesi No: 5 Patnos Ağrı

Telefon

0 472 616 6835

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Patnos Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Patnos Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Patnos Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Patnos şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa arabayla gidebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Patnos Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafiği ve yolların kapalı olma durumları da göz önüne alınarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Patnos Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Patnos Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Patnos Şubeleri

Patnos ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Patnos ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son adım olarak sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodları firmanın sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Patnos Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.