Mng Kargo Payas Şubesi

Adres

Karacami Mahallesi Mevlüt Akar Caddesi Karadeniz İş Hanı No: 3/C Payas Hatay

Telefon

0 326 755 1737

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Payas Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Payas Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Payas Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo'nun Payas şubesine yaya gidilemiyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Mng Kargo Payas şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Payas Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Payas Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Payas Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Payas Şubeleri

Payas ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Payas ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Payas Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.