Mng Kargo Reyhanlı Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 103. Sokak Yeterler Apartmanı No: 2/C Reyhanlı Hatay

Telefon

0 326 413 5255

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Reyhanlı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Reyhanlı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Reyhanlı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Reyhanlı şubesinin adresine uzak bir konumdaysanız alternatif vasıtalarla varabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine rota çizdirmek için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Reyhanlı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Reyhanlı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Reyhanlı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Reyhanlı Şubeleri

Reyhanlı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Reyhanlı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Reyhanlı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.