Mng Kargo Safranbolu Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Hasan Polatkan Caddesi Gökyurt Apt. No: 29/A Safranbolu Karabük

Telefon

0 370 712 3620

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Safranbolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Safranbolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Safranbolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Safranbolu şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak için Google Maps sitesini kullanmaktayız. Google tarafından önerilen yol tarifleri tamamen aşağıdaki parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Safranbolu Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve trafik bilgileri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Safranbolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Safranbolu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Safranbolu Şubeleri

Safranbolu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Safranbolu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Safranbolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.