Mng Kargo Safranbolu Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Hasan Polatkan Caddesi Gökyurt Apt. No: 29/A Safranbolu Karabük

Telefon

0 370 712 3620

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Safranbolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Safranbolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Safranbolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Safranbolu şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak için Google Maps sitesini kullanmaktayız. Google tarafından önerilen yol tarifleri tamamen aşağıdaki parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Safranbolu Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve trafik bilgileri ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Safranbolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Safranbolu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Safranbolu Şubeleri

Safranbolu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Safranbolu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Safranbolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.