Mng Kargo Salihli Şubesi

Adres

Zafer Mahallesi 625. Sokak No: 21/B Salihli Manisa

Telefon

0 236 712 1135

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Salihli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Salihli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Salihli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Salihli şubesinin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk. Güzergahlar aslında altta yer alan değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Konumunuz
  2. Mesafeniz
  3. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Salihli Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Salihli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Salihli Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Salihli Şubeleri

Salihli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Salihli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Salihli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.