Mng Kargo Samandağ Şubesi

Adres

Atatürk Mahallesi Nazım Hikmet Ran Caddesi No: 27/6 Samandağ Hatay

Telefon

0 326 512 2993

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Samandağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Samandağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Samandağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Samandağ şubesinin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz. Sadece Mng Kargo'ya değil tüm kargo firmalarına önerilen yol tarifleri genellikle her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Samandağ Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Samandağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Samandağ Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Samandağ Şubeleri

Samandağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Samandağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Samandağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.