Mng Kargo Saray Şubesi

Adres

Sarayköy Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 380/G3 Kazan Ankara

Telefon

0 312 815 4853

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Saray Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Saray Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Saray Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Saray Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir konumda yer alıyorsanız aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Saray şubesine güzergah çizimi için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Saray Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve trafik bilgileri Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Saray Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Saray Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kahramankazan Şubeleri

Kahramankazan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kahramankazan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun ardından altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Saray Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.