Mng Kargo Sarıkamış Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Halk Caddesi No: 43/B-7 Sarıkamış Kars

Telefon

0 474 413 5262

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sarıkamış Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sarıkamış Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sarıkamış Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Sarıkamış şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Sarıkamış şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sarıkamış Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Sarıkamış Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sarıkamış Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıkamış Şubeleri

Sarıkamış ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıkamış ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunun akabinde sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Sarıkamış Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.