Mng Kargo Sarıkamış Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Halk Caddesi No: 43/B-7 Sarıkamış Kars

Telefon

0 474 413 5262

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sarıkamış Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sarıkamış Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sarıkamış Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Sarıkamış şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Sarıkamış şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sarıkamış Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifi önerileri Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Sarıkamış Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sarıkamış Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Sarıkamış Şubeleri

Sarıkamış ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sarıkamış ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Sarıkamış Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.